0
 x 
Корзина пуста
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Грошові скриньки

Грошові ящики для каси магазину чи ресторану є незамінними помічниками, оскільки грошова скринька – це органайзер монет і банкнот і грошовий сейф, два в одному. Така скринька для зберігання грошей може мати різну кількість відділень для банкнот та монет. Відділення можуть бути фіксованої ширини або регульовані, залежно від ваших потреб. У деяких моделях внутрішня частина ящика - комірка (її ще іноді називають монетниця, хоча там зберігаються і купюри) вилучається при інкасації чи заміні та має замок, що зручно за персональної відповідальності касира. Під монетницею зазвичай можна складати великі купюри, банківські чеки. Касове обладнання майже завжди включає і грошовий сейф, особливо великих магазинів.

Ящик для грошей може кріпитись під касу (робочий стіл) або встановлюватися на ньому зверху. І тут використовуються різні кріплення грошових ящиків. Кришка ящика може відкриватися він (горизонтальний варіант) і вгору (вертикальний грошовий ящик).

Тип замка для замикання може бути електромеханічним або механічним (тільки ключем). Щоб система POS (програмне забезпечення, front-office) надіслала сигнал для відкриття, підключення грошової скриньки здійснюють по RJ-12 до чекового принтера або фіскального принтера, до ПОС системного блоку або касового апарату. може здійснюватися за

Корпус пристрою може бути виготовлений з високоміцного і зносостійкого металу або якщо потрібно купити грошову шухляду дешево - то з пластику. Розміри грошової скриньки можуть відрізнятися. Є три основних розміри для горизонтальних моделей і один для вертикально моделей, що відкриваються.

Звертайтесь до нас – у нас ви можете купити грошові ящики різних розмірів та різних виробників.

ПОКАЗАНО 1 - 1 З 1