0
 x 
Корзина пуста
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Gprinter GP-D801 Ethernet Принтер чеків USB+LAN, 80 мм

Бюджетний чековий принтер G-printer GP-D801POS принтер чеків G-printer GP-D801 купити за низькою ціною

Gprinter GP-D801 Ethernet Принтер чеків USB+LAN, 80 мм

3 040 грн


Є питання?
Залиште повідомлення!

Ми вам зателефонуємо!

Компактний бюджетний чековий POS принтер G-printer GP-D801 – це недороге рішення для торгових підприємств малого та середнього бізнесу, для організації роботи якого необхідні швидко якісно надруковані чеки та квитанції. Настільний POS принтер чеків GP-D801 використовує для друку чекову стрічку шириною 80 мм, швидкість друку – 250 мм/с. Метод друку - прямий термодрук, який полягає у впливі нагрівальних елементів термоголовки на термочутливий папір. Ресурс вироблення термоголовки принтеру для чеків GP-D801 – 150 км надрукованої стрічки.

Для відділення надрукованого чеку або квитанції принтер касових чеків G-printer GP-D801 обладнана автообрізником (резаком) з ресурсом роботи - 1,5 млн різів. Наявність різака спрощує і прискорює роботу з принтером, а великий ресурс різака означає довгу і надійну роботу.

Важливою перевагою  є базова комплектація інтерфейсом Ethernet, що дозволяє здійснювати керування принтером із кількох керуючих пристроїв (комп'ютерів, POS-систем) одночасно. 

Принтер чековий G-printer GP-D801 може використовуватися як принтер чеків для ПРРО. Якщо ви вирішите купити чекодрук G-printer GP-D801 і вирішите використовувати його як мережевий принтер, зверніть увагу, що для підключення принтера GP-D801 за допомогою USB-інтерфейсу, Ethernet необхідно встановити драйвера моделі GP-80250N. Інструкцію можна завантажити в нас на в розділі Інструкції.

Також в принтері  чеків з обрізкою  GP-D801 є порти підключення USB, порт грошової скриньки, (Wi-Fi та Bluetooth опціонально).

Технічні характеристики POS-принтера Gprinter GP-D801
Прямий термодрук Прямий термодрук
Роздільна здатність друку
203 dpi
Швидкість друку 250 мм/сек
Макс. ширина стрічки 80 мм
Автообрізальник
Є, частковий відріз
Ресурс автообрізача
1,5 млн різів
Ресурс вироблення термоголовки 50 км
Видача чека
Вертикальна (вгору)
Пам'ять 64 КБ
Друковані штрих-коди UPC-A, UPC-E, JAN13 (EAN13), JAN8 (EAN8), CODE39, ITF, CODABAR, CODE93, CODE128
Мови програмування ESC / POS
Інтерфейси USB, LAN, грошова скринька RJ-11, (опції - Bluetooth, Wi-Fi)
Країна-виробник Китай
Робоча температура Від 0°C до 40 °C
Вологість Від 30 до 90%
Габарити 196×137×136 мм
Вага 1,03 кг

Для підключення принтера чеків з обрізкою G-printer GP-D801 за допомогою USB-інтерфейсу, Ethernet необхідно встановити драйвера моделі GP-80250N.

Драйвер GP-80250N для встановлення на чековий принтер G-printer GP-D801 тут.

Під час встановлення необхідно вибрати потрібний інтерфейс підключення та активувати драйвер. Якщо встановити драйвер GP-D801, на початку кожного друку буде роздруковано кілька незрозумілих символів.
Після встановлення драйверів потрібно переконатися у відсутності чек боксу (пташки, check box) біля поля "Автономна робота" у властивостях принтера.

Для підключення нефіскального принтера G-printer GP-D801 за допомогою інтерфейсу USB, Ethernet необхідно встановити драйвер, який можна завантажити у нас на сторінці.
Під час встановлення необхідно вибрати потрібний інтерфейс підключення та активувати драйвер.

Для підключення принтера G-printer GP-D801 за допомогою інтерфейсу Ethernet запускаємо утиліту (GPrinter SettingTool.exe) зміни ip, підключаємося фізично usb до принтера, в утиліті виставляємо interface підключення по USB, натискаємо кнопку Ethernet Setup, змінюємо ip на потрібний -> Set new ip -> (повідомлення про зміну ip). Після цього переконуємося, що ip змінено (підключаємо принтер до тієї ж мережі, що і комп'ютер із запущеною утилітою, можна в роутер), в утиліті змінюємо interface підключення по Ethernet вписуємо новий ip принтера натискаємо кнопку Basic Function -> Print Selftest Page, якщо друк пішла значить всі налаштування мережі правильні і можна встановлювати драйвер. При встановленні драйвера можна вибирати будь-яку назву модуля (наприклад GP-80250N) -> створюємо мережевий порт (Standart TCP/IP port) з потрібним ip -> Пристрій в мережі не знайдено -> вибираємо Інший (налаштування - ROW, порт 9100), після створення порту вибираємо його зі списку -> Install. Далі Панель управління->Пристрої та принтери вибираємо наш принтер, пробуємо зробити друк.
Для роботи на вузькій стрічці необхідно вибрати відповідний драйвер на 58 мм, а також звернути увагу наших співробітників, щоб відправили перегородки для роботи на вузькій касовій стрічці.

НЕЩОДАВНО ВИ ДИВИЛИСЬ