0
 x 
Корзина пуста
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Xprinter XP-58IIK POS принтер чеків USB+BТ+Wi-Fi, 58 мм

XP-58IIK POS принтер чеків Xprinter ціна, компанія АутлітУкраїна XP-58IIK POS принтер чеків Xprinter купити

Xprinter XP-58IIK POS принтер чеків USB+BТ+Wi-Fi, 58 мм

2 652 грн


Є питання?
Залиште повідомлення!

Ми вам зателефонуємо!

Бюджетний компактний POS принтер XP-58IIK виробництва Xprinter може працювати як програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО) а також здійснювати друк чеків та квитанцій у магазинах, кіосках, на складах, у кафе, ресторанах, у поштових відділеннях та скрізь де потрібні невеликі обсяги друку на вузькій стрічці.

Принтер має стильний ергономічний дизайн у формі куба із заокругленими гранями, що дає можливість даному пристрою вписатися в будь-яку інтер'єрну концепцію офісу, ресторану або точки швидкого живлення.

Можливість видачі чека як у вертикальній, так і в горизонтальній площині також робить роботу зі штрих кодом принтером Xprinter XP-58IIK ще зручнішою, його можна встановити на полиці або закріпити під кришкою прилавка.

POS принтер чеків Xprinter XP-58IIK без обрізача призначений для друку на стрічці шириною 58 мм, при цьому максимальна ширина друку – 48 мм, а швидкість друку – 90 мм/с.

Для підключення до локальної комп'ютерної мережі принтер оснащений як дротовими, і бездротовими інтерфейсами - USB, Bluetooth, WiFi. Також є роз'єм для підключення грошової скриньки. Бездротові інтерфейси є великою перевагою цієї моделі. Ви можете встановити програмне забезпечення для обліку на планшет, смартфон, мобільний POS термінал та відправляти завдання на друк каналами бездротового зв'язку!

 

Технічні характеристики POS-принтера Xprinter XP-58IIK
Технологія друку Прямий термодрук
Роздільна здатністтб друку 203 dpi
Швидкість друку 90 мм/сек
Макс. ширина стрічки 58 мм
Макс. ширина друку 48 мм
Автообрізчик Немає
Ресурс вироблення термоголовки 50 км
Видача чека Горизонтальна та вертикальна
Друковані штрих-коди UPC-A, UPC-E, JAN13(EAN13), JAN8(EAN8), CODE39, ITF, CODABAR, CODE93, CODE128, QRCODE
Драйвери Mac OS, Android
Джерело живлення

110/240 В перемінного тока, 50~60 Гц, 12 В постійного тока, 2,6 А

Можливості програмування iOS SDK, Android SDK
Інтерфейси USB, грошова скринька, Bluetooth, Wi-Fi
Країна-виробник Китай
Габарити 120 х 110 х 112,7 мм
Вага 0,498 кг

 

 

Брошура від виробника за принтером чеків Xprinter XP-58IIK.

Універсальний драйвер чекових принтерів XPrinter Driver Setup V7.77

Утіліта XPrinter V3.0

Покрокова коротка інструкція англійською з налаштування чекового POS-принтерів Xprinter  

Xprinter_Драйвер під Mac, з відео інструкцією 

Інструкція українською з налаштування чекових POS-принтерів Xprinter

Для роботи з принтерами чеків Xprinter необхідно встановити драйвер (Driver>Windows Driver>XPrinter Driver Setup V7.77 Універсальний драйвер чекових принтерів XPrinter Driver Setup V7.77 Автоматично розпізнається тільки USB порт, тобто після встановлення не потребує конфігурування. Треба вибрати потрібну операційну систему, тип інтерфейсу, розмір стрічки - 58 або 80 мм.  Після встановлення драйверу (при встановленні вказати чекбокс (галочку) в полі USB, після встановлення драйвера вказати назву наприклад xp58_usb) принтер може виконувати друк при підключенні принтера через кабель USB. Якщо друк є, можна виконувати встановленні інших  драйверів (COM, WIFI, Bluetooth).Instruction XPrinter

Всі інші налаштування інтерфейсів принтерів Xprinter робляться за допомогою утілити яку можна знайти в коробці з принтером (Tools>XPrinter test V3.2C>Xprinter.exe) або завантажити тут Утіліта XPrinter V3.0, англійською є опис встановлення.

Встановлення COM драйвера: З'єднати принтер з компьютером за допомогою COM кабелю, встановити драйвер (Driver>Windows Driver>XPrinter Driver Setup V7.77) Після встановлення драйверу перейменувати назву (наприклад, xp58_COM), конфігурування цього драйверу зводиться до вибору порту (Панель керування>Принтери та пристрої>Права клавіша миши на xp58_COM>Властивості принтера>Порти>Вибрати СOM порт компьютера до якого підключен принтер, наприклад COM1). Після цього можна перевірити работу драйверу надрукувавши тестову сторінку (Панель керування>Принтери та пристрої>Права клавіша миші на xp58_COM>Властивості принтера>Надрукувати пробну сторінку).

Перевірку роботи через com-порт можна також без встановлення драйверу зробити за допомогою утіліти (Tools>XPrinter test V3.2C>Xprinter.exe>Port Select>COM) потім нажати кнопу Print (роздрукується текст приклада утіліти).

Встановлення WIFI з'єднання: підключити принтер до комп’ютера за допомогою USB кабелю, запустити утіліту (Tools>XPrinter test V3.2C>Xprinter.exe) Утіліта XPrinter V3.0 Port Select>USB> нажати кнопку Advanced> натиснути кнопку Set Net>вписати необхідні данні (наприклад Net Setting: Ip Adress: 192.168.1.135, NetMask 255.255.255.0, GateWay 192.168.1.1 натиснути верхню кнопку Set above contents > принтер повинен надрукувати 2 повідомлення про початок та закінчення налаштування;   WIFI Setting: SSID <назва wifi мережі>, WIFI Key <пароль WIFI мережі>, Key Type вибрати WPA2_AES_PSK > Натиснути нижню кнопку Set above contents). На цьому підготовка принтера до работи по WIFI закінчена і можна встановлювати драйвер WIFI (Driver>Windows Driver>XPrinter Driver Setup V7.77) Після встановлення драйверу перейменувати назву (наприклад, xp58_WIFI). Конфігурування цього драйверу зводиться до створення порту (Панель керування>Принтери та пристрої>Права клавіша миші на xp58_WIFI>Властивості принтера>Порти>Додати порт>Standart TCP/IP port> натиснути кнопку Новий порт>Далі>Вписати назву та IP адрес (наприклад 192.168.1.135>після пошуку>Iнший>Налаштування (RAW,port 900)>натиснути кнопку готово). Після цього можна перевірити роботу драйверу, надрукувавши тестову сторінку (Панель керування>Принтери та пристрої>Права клавіша миші на xp58_WIFI>Властивості принтера>Надрукувати тестову сторінку).

Перевірку роботи через WIFI можна провести після підготовки принтера до роботи по WIFI без встановлення драйверу, за допомогою утіліти (Tools>XPrinter test V3.2C>Xprinter.exe>Port Select>NET) потім натиснути кнопку Print (роздрукується текст приклада утіліти).

Встановлення Bluetooth з'єднання (комп`ютер/ноутбук повинен мати Bluetooth інтерфейс): Спочатку треба підключити принтер до комп’ютера за допомогою USB кабелю, запустити утіліту Tools>XPrinter test V3.2C>Xprinter.exe або Утіліта XPrinter V3.0) Port Select>USB> натиснути кнопку Advanced>натиснути кнопку Set Bluetooth>вписати необхідні данні (BT NAME: наприклад xp58, BT PINKEY: наприклад 123456) > натиснути кнопку Set, через деякий час принтер дає світловий та звуковій сигнал, що свідчить про те, що він готовий до під'єднання по Bluetooth. В комп’ютері треба додати Bluetooth пристрій. Це можна зробити через панель керування за допомогою мастера встановлення Bluetooth пристроїв або мастера встановлення принтера, вибравши Bluetooth пристрій (наприклад, xp58) та вказавши пароль (наприклад 123456), ці дані мі вводимо до принтера, при його підготовці до Bluetooth з'єднання). Після bluetooth з'єднання між комп’ютером та принтером в комп’ютері додається додатковий com-порт наприклад COM7 з поміткою Bluetooth. Після цього можна встановлювати драйвер, який буде використовуватися для роботи по Bluetooth. (Driver>Windows Driver>XPrinter Driver Setup V7.77). Після встановлення драйверу треба перейменувати назву (наприклад xp58_BT). Конфігурування цього драйверу зводиться до вибору встановленого раніше нами додаткового COM порту (наприклад, COM7). (Панель керування>Принтери та пристрої>Права клавіша миші на xp58_WIFI>Властивості принтера>Порти>COM7) Після цього можна перевірити роботу драйверу надрукувавши тестову сторінку (Панель керування>Принтери та пристрої>Права клавіша миші на xp58_BT>Властивості принтера>Надрукувати тестову сторінку.

Якщо принтер друкує ієрогліфи Instruction XPrinter

НЕЩОДАВНО ВИ ДИВИЛИСЬ